Bilinçaltı Telkin ( subliminal) Cd Nedir? Ne İşe Yarar.
Avni Sevinç ile bilinçaltı temizliği

Gönderen Konu: Doğa sesleri fon ile Şükretmek ( Şükran ) konulu telkin mp3  (Okunma sayısı 3907 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AvniSevinc

  • Yönetici
  • *
  • İleti: 3,437
  • İtibar : +16864/-0
    • Mesajı Paylaş
Ürün açıklaması:

Şükretmek bir tercih değil elimizdekilerin farkına varıp onlara sevgi enerjimizi göndermektir.

Şükreden insan hayata daha olumlu bakabilme, elinde bulunanın pozitif tarafını görerek, daha mutlu ve başarılı yaşama yeteniğini geliştiren insandır.
İçinde bulunduğunuz şartların sadece olumsuz yönlerini görüyor veya herşeyi Olumsuzmu algılıyorsunuz ?

Hep daha fazlasını elde etmek isterken şimdi şu AN sahip Olduklarınız ile mutlu Olamıyor musunuz ?

Çevrenizdeki kişilerin Olumlu düşünebilmesi ve sürekli huzurlu yaşamasını hayranlıklamı izliyorsunuz ?

Mutluluk, iç huzuru, ve yaşama zevkini hayatınıza çekmek istediğiniz halde iç sesinizin Olumsuzlukları ile baş edemiyor musunuz ?

Toplumumuz da çok küçük bir kesim farkında dahi Olmadan bilinçaltı seviyede şükretmeyi öğrenir ve uygularlar. Bu öğrenme kişinin elindeki güzelliklerin farkına varması sonucunda kendi iç sesi ile barışması sonrasında kendiliğinden ortaya çıkmaktadır.

 “Şükretmek kesinlikle elde bulunan ile yetinmek değildir”ki ALLAH c.c. bunu İbrahim suresi ayet 7 de“  hatırlayın ki Rabbiniz size şöyle bildirmişti: Yüceliğim hakkı için şükrederseniz elbette size (nimetimi) artırırım” .
 
“Şükretmek, olumlu yakşalım ve pozitif düşüncenin ilk adımıdır ve böyelikle yaşamımız her geçen gün daha fazla başarı, mutluluk ve bolluk bereket ile dolacaktır.”

Şükreden kişi, daha fazlası ile ödüllendirilir. Bu bir mucize veya doğa üstü bir olay olmayıp, direk Yaradan`ın bizlere sözüdür. Şükretmek, olumlu düşüncenin ilk adımıdır, olumlu düşünce yeteneğine sahip kişiler ise sürekli elindekilere şükür halinde oLacakları için bir bakıma ALLAH c.c. ın sözü ile müjdelenmiş kişilerdir.

Şükür konulu subliminal telkin şükretmeye zorlamaz, bilinçaltı zihninizin, içinde bulunduğunuz durumlara karşı duruşunu negatiften, pozitife yönlendirir ve böylelikle iç sesinizle tecrübelerinizin olumlu taraflarını da görme eğiliminizi arttırır. Söz konusu algısal duruş değişimi ise, şükretme yeteneği ile donatılmış bir zihin yapısı ile sonuçlanır ki bu durum kişinin stersten uzak, daha mutlu ve başarılı olması için uygun zihinsel altyapıyı sağlar.
İsminize özel hazırlanan, ŞÜKRETMEK KONULU SUBLİMİNAL BİLİNÇALTI TELKİNİ”  ile şükretme yeteneğine sahip, tecrübelerinin pozitif yönlerini ön plana çıkarabilen, bu nedenle daha fazla huzur, mutluluk hissedip, nihayetinde sahip olduklarından çok daha fazlasını yaşamına çekebilen bireyin zihin yapısını edineceksiniz. 

 Bilincin algılayamayacağı frekansta,  subliminal mp3 sistemi ile kayıt edilen bu çalışma ile hafıza kuvvetlendirme kuantum olumlama telkin metinleri, bilinç duvarı aşılarak, doğrudan bilinçaltına gönderilir ve kalıcı değişim öncelikle sizi yöneten bilinçaltınızdan başlar.
İnsanların kimlikleri, kişilikleri, ve edindikleri sıfatlar dışarda keşfedilmeyi bekleyen mutlak gerçekler değildir, herşey bilinçaltınızda örülü hayata dair inanç kalıplarınızda yatmaktadır.


BİLİNÇ DUVARI  NEDEN AŞILMALIDIR?
     Bilinç duvarı kendinize söylediğiniz ya da hayata geçirmek istediğiniz her yeniliği, daha önce edindiği önyargılar ve egonuz nedeniyle bloke etmektedir. Bu duvarı aşamadığınız sürece yapmaya niyet ettiğiniz herşey kısa bir süre sonra etkisini yitirir ve artık hayata karşı yeni bir önyargınız vardır.

“ NE YAPTIMSA BAŞARILI OLAMIYORUM. MUTSUZLUK BENİM KADERİM. “     

Bütün bu önyargı ve negatif inanç kalıplarını aşarak yeniden yaşamla BİR Olabilmek adına hazırlanan şükür konulu telkinli mp3 çalışması ile kendinizi yeni ve mutlu bir yaşamda bulacaksınız.Doğa sesleri fon ile  Şükretmek ( Şükran ) konulu  telkinli mp3 toplam süre:      60 dakika

Hizmet bedeli:     Havale / EFT: 60 TL


Kargo:      Alıcı öder ( Aras kargo ile İstanbul 5.50 TL - Diğer iller 6.90 TL )

Teslim süresi:      En erken 24 en geç 72 saat

Nasıl Edinebilirim:      Çalışmanın hazırlanabilmesi için isim soyisim, kargo için adres ve telefon numaranızı " You are not allowed to view links. Register or Login " adresine mail OLarak göndermelisiniz. Bu mail sonrasında yetkili arkadaşlar sizi arayıp sesli onayınızı alır ve en geç 12 saat içinde çalışmanız hazırlanarak Aras kargoya teslim edilir.

Sevgi ve huzur her daim Yoldaşınız OLsun.

Avni SEVINC
0530 788 53 73

Bu konu dahil sitede konu başlığını gördüğünüz veya göremediğiniz yaşamınızın tümünde baş gösteren farklı sıkıntılarınızdan da kurtulmayı seçen arkadaşlar aşağıdaki linke göz atabilir.

You are not allowed to view links. Register or Login

Yukarıdaki metin Avni SEVINC e ait OLup, kaynak gösterilmeden kısmen veya tamamen alıntılanması durumunda adli takip başlatılacaktır.             


Linkback: http://www.kisiselgelisimveolumlamalar.com/sukretmek-sukran-konulu-telkin-mp3-ler/doga-sesleri-fon-ile-sukretmek-sukran-konulu-telkin-mp3-t3845.0.html
Türkiyenin en yeni, en genç, en dinamik ve ennn büyük kişisel gelişim topluluğuyuz.

1.300.000 nüfuslu facebook sayfamızda yer almak sanada mutluluk verecek

Binlerce olumlama cümlesi seni bekliyor.

You are not allowed to view links. Register or Login  


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

xx
night music sesleri fon ile Şükretmek ( Şükran ) konulu telkinli mp3

Başlatan AvniSevinc

0 Yanıt
2708 Gösterim
Son İleti 27 Mayıs 2012, 13:10:43
Gönderen: AvniSevinc
xx
Klasik müzik fon ile Şükür ( Şükran ) konulu telkinli mp3

Başlatan AvniSevinc

0 Yanıt
2958 Gösterim
Son İleti 26 Nisan 2012, 09:32:44
Gönderen: AvniSevinc
xx
Yaşamı Şükran Penceresinden Görmek

Başlatan maviş sevinç

4 Yanıt
2964 Gösterim
Son İleti 06 Temmuz 2015, 09:25:04
Gönderen: turkan48
 


Kullanıcıların aradığı sayfalar: