Bilinçaltı Telkin ( subliminal) Cd Nedir? Ne İşe Yarar.
Avni Sevinç ile bilinçaltı temizliği

Gönderen Konu: Soru:"indiferansiye malign tümör"  (Okunma sayısı 418 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çekirdekuye

  • *
  • İleti: 9,557
  • İtibar : +500/-0
    • Mesajı Paylaş
Soru:"indiferansiye malign tümör"
« : 11 Ağustos 2012, 10:11:19 »

                      
 
                 
 
 Merhaba Özcan Bey,
 
 Babamla ilgili sağlık sorununu daha önce dile getirmiştim.Boynunda kitle vardı.İğne biyopsi sonucunda kesin emin olunmamakla birlikte malign tümör tanısı konulmuştu.
 
 Yapıllan patoloji sonucunda çıkan rapor aşağıda belirttiğim gibidir.
 
 
 
 Makroskopik bulgular: Büyüğü 1x0.8x0.5 cm küçüğü 0.3x0.2x0.2 cm ölçülerinde 6 adet kirli beyaz renkli doku parçası 6P2K(-).
 
 Mikroskopik Bulgular:Kesitlerde bağ dokusu ve çizgili kas demetlerini solid adalar tarzında infiltre eden tümöral infiltrasyon izlenmektedir.Tümör hücreleri oval yada yuvarlak veziküler çekirdekli,bazıları nükleollü,dar sitoplazmalı hücrelerdir.Arada bol mitotoik figürler,nekroz alanları seçilmektedir.Tümör hücreleri bazı sinirler çevresinde de görülmektedir.
 
 Patolojik Tanı: Sağ boyun,kitle,insizyonel biyopsi: İndiferansiye malign tümör
 
 Epikriz: Olguda ön planda az diferazsiye karsinom infiltrasyonu düşünülmekle birlikte kesin tip tayini için immünohistokimyasal inceleme önerilir.
 
 Benim sizden öğrenmek istesiğim şu:
 
 Babamda şu an pekte iyi görünmeyen bir tümör var.Ve kesin tanı tam konulamamış olsa gerekki immünohistokimyasal inceleme isteniyor.Biz bunu yaptıracağız.Fakat bu inceleme devlet hastanesinde biraz uzun süre alacak.10 gün sonra İLK radyoterapi için randevumuz var.Bu sonuca göre radyoterapi görecekmi yoksa yine beklemek zorunda mı kalacağız? ve bu tümör nasıl bir tümör.PET-CT çekimi sonucunda sadece boyundan bahsedildi.Başka bir yerde bir şey bulunamadı.Yayılma olasılığı varmı?Raporu yorumlamanızı rica ediyorum.Ve aklıma takılan başka birşey daha var.Babam 4 sene önce 1 ay içerisinde gözlerini kaybetti.Nedeni göz sinirleri kurumuş denildi ama neden göz sinirleri kurumuş bulunamadı.Raporda Tümör hücreleri bazı sinirler çevresinde de görülmektedir deniliyor.Bu tümör sebep olmuş olabilir mi? Sorularımı cevaplandırırsanız çok memnun olurum.Teşekkür ederim.Saygılarımla.
 
                   
 
 Yard.Doç.Dr. Özcan YILDIZ
 
               
 
                                             25.21:53:00
 
                   
 
 Sayın üye,Indiferansiye malin tümör tabiri sık karşılaştığımız bir durum. Bu durumda Tümörün kaynaklandığı organ immünhistokimya boyamaları bazen de elektron mikroskobu yardımıyla anlaşılabilir. Babanız her iki gözünü kaybettiyse bu durumun tümör harici bir sebebi olabilir.
 
   
 
 Kaynak: www.saglikdanis.com        

Linkback: http://www.kisiselgelisimveolumlamalar.com/saglik-haberleri/soruindiferansiye-malign-tumor-t76126.0.html
Türkiye nin en büyük Kişisel Gelişim sayfası için tıkla

www.facebook.com/kisiselgelisimveolumlamalar


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter
 


Kullanıcıların aradığı sayfalar: