Bilinçaltı Telkin ( subliminal) Cd Nedir? Ne İşe Yarar.
Avni Sevinç ile bilinçaltı temizliği

Gönderen Konu: Kadın homo ******seksüeller Eşcinsellik  (Okunma sayısı 1281 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı çekirdekuye

  • *
  • İleti: 9,557
  • İtibar : +500/-0
    • Mesajı Paylaş
Kadın homo ******seksüeller Eşcinsellik
« : 05 Ağustos 2012, 11:40:16 »

                      
 
                 Kadın homo  ******seksüeller  Eşcinsellik
 
   Aynı cinsten kişiler arasındaki cinsel ya  ******kınlaşmaya homoseksüalite ve o kişilerede homoseksüel adı verilir. Kadın homo  ******seksüeller için lesbien deyimi kullanılır. Klasik cağlarda homoseksüel alışkanlıkla  ******rını sürdüren kadınların yaşadığı Lesbos adasının isminden türetilmiştir. Bu sapıklı  ******ğın en sık görülen biçiminde, duygusal bir bağlılıkla birlikte, karşılıklı tatmin oluş, bu  ******na karşın, heteroseksüel koitusta yani nor  ******mal kadın-erkek birleşmesinde ise frijidite yani soğukluk vardır. Dış genital organla  ******rın uyarılması (tribadizm), kunnilingus ya da yapay penis (fallus) kullanımı gibi ero  ******tik stimulasyon yolları erkek homoseksü  ******eller arasında kadınlar arasında olduğun  ******dan daha az yaygındır.
 
 
 
 Amerika da Kinsey in araştırma bulgularına göre 30 yaşındaki kadınlardan % 25  €²i baş  ******ka kadınlara karşı duydukları erotik tep  ******kileri kabul etmişler, % 17 si ise cupi te  ******mas eğiliminde bulunmuşlardır. Gene Knssey raporuna göre erkeklerin % 37 si ya  ******şamlarının bir döneminde başka bir erkek  ******le orgazm derecesine varan bir fizyolojik temas kurduklarını ifade etmişlerdir.
 
 
 
 Homoseksüalitenin nedenleri belli değildir ve kromozom bakımından bunlarda cinsi  ******yet normaldir. Çocukluk cağında yetişti  ******rilme tarzı, cinsel ayartılma ve okuldaki karşılıklı cinsel oyunların etkisi fazla abar  ******tılmaktadır.
 
 
 
 Homoseksüalite bazen gizli olabilir ve bas  ******tırılmış homoseksüel eğilimler aşırı cinsel iğfal, erkek gruplarına katılma ya da er  ******ken başlayan empotans gibi etkenlerle or  ******taya edebilir. Hormcn tedavisinin yeri yok  ******tur. Gene/ psikiatrik   «davranış tedavi yön  ******temleri  » uygulanır.        

Linkback: http://www.kisiselgelisimveolumlamalar.com/saglik-haberleri/kadin-homo-seksueller-escinsellik-t51241.0.html
Türkiye nin en büyük Kişisel Gelişim sayfası için tıkla

www.facebook.com/kisiselgelisimveolumlamalar


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter
 


Kullanıcıların aradığı sayfalar: