Bilinçaltı Telkin ( subliminal) Cd Nedir? Ne İşe Yarar.
Avni Sevinç ile bilinçaltı temizliği

Gönderen Konu: BAŞMELEK URİEL İLE ÇALIŞMAK  (Okunma sayısı 1708 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AvniSevinc

 • Yönetici
 • *
 • İleti: 3,437
 • İtibar : +16864/-0
  • Mesajı Paylaş
BAŞMELEK URİEL İLE ÇALIŞMAK
« : 18 Ocak 2011, 15:06:51 »


“Yardım Meleği”. İsmi “Tanrı Işığı “ anlamına gelen bu başmelek hayatımıza ilahi ışığı getirir. Acı hatıraları yok edip, geçmişin acı ve ağır yüklerini ortadan kaldırır. En ağır hayal kırıklıklarımızı en büyük sevinçlere dönüştürmede bize yardımcı olur. Uriel affedememezlik ve hoşnutsuzluklarımızı bertaraf eder.

Çağırıldığında Uriel ve onun grubuna dahil olanlar size huzur getirmek için yardımınıza koşarlar. Uriel sizin sevgiyle dolmanızı sağlar. Bu sevgi negatif unsurları yok edecek kadar güçlüdür. Kendi enerjinizin hakimi olmak için onu hayatınıza davet ediniz. O çok hareketli bir melektir. Kesin adalet ve pişmanlık duygularıyla bağlantılıdır. Yakınınızda olduğu zaman menekşe, indigo, eflatun ve gümüşi parıltılar görebilirsiniz.

İsa geleneğinde Uriel müzik meleğidir. Şiir ve kehanet meleğidir. Bir çok asırdan beri kilise tarafından başmelek olarak kabul edilen Uriel, halkın gitgide melekleri ön plana çıkarmasından artan bir şekilde endişe duyan kilise kararıyla miladi 745 yılında kayıtlardan silinmiştir. Bazen kurtuluş başmeleği olarak anılan Uriel kalbin yolunu ve saf sevginin ateşini öğretir. Uriel’den geçmişin acılarını silmesini dileyin. Kalbinizin ve zihninizin kendinize ve başkalarına karşı olan eski affedememezliklerini azaltacak,hafifletecektir.

Uriel’in alev tutan açık bir el şeklindeki sembolü, insanlığa büyük bir armağan sunar. İşte Tanrı’nın hizmetinde kalbi ateşleyen alev budur. Uriel bu sevgi alevini bütün ruhlara doğru uzatır. Bu sevgi alevi ile dolan ruhlar, yaratıcının planlarına kendilerini adarlar. Uriel’in sevgi alevi, Tanrı’nın ateşi, Tanrı’nın ışığı düşük vibrasyonları ruhsal anlayışı asimile eden frekanslara dönüştürerek hissi ve zihni anlayışları arındırır.

Uriel’in ilişkili olduğu gezegen sevgiyi sembolize eden Venüs’tür. Uriel karmaşık durumlara ahenk getirmenin ustasıdır. O sizi bir kriz sırasında bir iç huzurun ortasına yerleştirmeye yardım eder. O ayrıca zelzele, kasırga, su baskını gibi doğal afetler sırasında tehlikeyi azaltmak ve önlemek hususunda da yardıma hazırdır. Bu gibi dönemlerde güvenli yerlere ulaşmanız için size rehberlik eder. Hayatınız ne zaman baş edemeyeceğiniz buhranlı bir döneme girerse Uriel size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda şunları söyleyin: ”Uriel, lütfen bu durumda ahenk ve huzur bulmamda bana yardımcı ol. Yaptığım hataların etkilerini yok etmek için yardımlarını diliyorum.”

İşler yolundan çıktığı zamanlarda zihninizi dinlendirip, aklınızı rahatlatması için Uriel’e imkan tanıyın. Örneğin mali durumunuz veya gönül işleriniz doğru gitmeyen zamanlarda, Uriel size salim kafa ile düşünebilmeniz, problemlerinize sakin, berrak ve derli toplu bir zihinle çare bulabilmeniz için yardımcı olur. Sallantılı bir hayat değişikliğine uğradığınızda Uriel’den önünüzdeki yolu düzlemesini rica edin.

İşvereninizle, birlikte çalıştıklarınızla veya müşterilerinizle bir sorununuz olduğunda Başmelek Uriel’i yardıma çağırınız. Size mucizevi bir şekilde yol gösterecektir. Herşeyden önce herkes neye ve niye kızmış olduğunu unutacaktır. Bazen sorunlarımızı kendimiz yaratırız. Uriel bizi bu kendi eserimiz olan buhranlardan kurtarabilir.

O, amaç ve rüyalarımızı gerçekleştirmede bir vasıta rolü oynar. Üzerinde uğraştığınız herhangi bir şeyde Uriel’den size ortak olmasını dileyin. O, size fikirler ilham edecek, cesaretlendirip, motivasyon sağlayacak ve ele aldığınız projelerin maddi desteğini belirlemede size yardımcı olacaktır.

Başmelek Uriel geleneksel olarak “Toprağın meleği” addedilir ve tabiatla iletişime yardım eder. Maddi ve dünyevi sorunlarda yardım talep edilebilir. Uriel ekoloji meleğidir. Tüm dünya ilimleri ile dünya üzerindeki tüm hayatlar arasında mevcut ara-ilişkilerin meleğidir.

Kendisi ayrıca tabiattaki ruhları; toprak, ateş, hava, su gibi tabiatın güzelliklerine çok şey katan unsurları barındıran perileri ve cinleri de kontrolünde tutar.

Linkback: http://kisiselgelisimveolumlamalar.com/meditasyon/basmelek-uriel-ile-calismak-t259.0.html
Türkiyenin en yeni, en genç, en dinamik ve ennn büyük kişisel gelişim topluluğuyuz.

1.300.000 nüfuslu facebook sayfamızda yer almak sanada mutluluk verecek

Binlerce olumlama cümlesi seni bekliyor.

You are not allowed to view links. Register or Login  

Çevrimdışı Oznur Cam

 • *
 • İleti: 2,011
 • İtibar : +0/-0
  • Mesajı Paylaş
Ynt: BAŞMELEK URİEL İLE ÇALIŞMAK
« Yanıtla #1 : 13 Mart 2013, 11:36:55 »
urıel hakkında daha fazla bilgi bekliyordum nedense..umduğumu bulamadım.yada bn görselliği severim.önceki yazılar biraz büyük açık geniş pembe ve mor renkli ya bunda öle bişey yok.bnde biraz hüsran oldu..J
ennifer hossman çok daha farklı anlatıyordu..Szi mıkaıl övmüşsünüz bu sönük kalmış gibi..yada bn çok etkilendiğim için yazılandan memmun kalmadım belkide  :)

Çevrimdışı Oznur Cam

 • *
 • İleti: 2,011
 • İtibar : +0/-0
  • Mesajı Paylaş
Ynt: BAŞMELEK URİEL İLE ÇALIŞMAK
« Yanıtla #2 : 31 Mart 2013, 18:25:27 »
butun hataları affetme ve onların yerine sevgiyi doldurmama yardm et...
gitmek istediğim yolda hayalleriimi gerçekleştirmede sezgilerimi kullanmama ve bni o yola götürecek yolları görmeme yardım et..bnmm ortağım ol her zmn yanımda olll :)


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

xx
BAŞMELEK RAPHAEL İLE ÇALIŞMAK

Başlatan AvniSevinc

0 Yanıt
1246 Gösterim
Son İleti 18 Ocak 2011, 15:08:37
Gönderen: AvniSevinc
xx
BAŞMELEK CEBRAİL İLE ÇALIŞMAK

Başlatan AvniSevinc

1 Yanıt
1647 Gösterim
Son İleti 31 Mart 2013, 18:11:14
Gönderen: Oznur Cam
xx
Başmelek Michael ile arınma

Başlatan AvniSevinc

1 Yanıt
1161 Gösterim
Son İleti 13 Mart 2013, 11:32:23
Gönderen: Oznur Cam
xx
BAŞMELEK CEBRAİL MEDİTASYONU:

Başlatan AvniSevinc

2 Yanıt
2892 Gösterim
Son İleti 31 Mart 2013, 18:05:36
Gönderen: Oznur Cam
xx
BAŞMELEK RAFAEL İLE İYİLEŞME MEDİTASYONU

Başlatan AvniSevinc

0 Yanıt
1199 Gösterim
Son İleti 18 Ocak 2011, 15:09:03
Gönderen: AvniSevinc
 


Kullanıcıların aradığı sayfalar: