Bilinçaltı Telkin ( subliminal) Cd Nedir? Ne İşe Yarar.
Avni Sevinç ile bilinçaltı temizliği

Gönderen Konu: Bilinçaltı temizliği telkinli mp3 leri Sıkça Sorulan Sorular  (Okunma sayısı 31437 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı AvniSevinc

 • Yönetici
 • *
 • İleti: 3,437
 • İtibar : +16864/-0
  • Mesajı PaylaşBilinçaltı temizliği telkinli mp3 leri Sıkça Sorulan Sorular     

Bilinçaltı temizliği ( negatif enerjilerden arınma ) konulu telkinli mp3 leri edinmek isteyen danışanlarımızdan gelen soru ve cevapları bu başlık altında okuyabilirsiniz.
 
Soru :     

-Tek bir cd ile tüm yaşadığım sorunlara çözüm bulabilirmiyim?

Yanıt:     

Öncelikle şunu çok iyi anlamamız gerektiğini düşünüyorum. Yaşamımızda sorun veya kısır döngü gibi tanımladığımız durumların hepsi sonradan edinilmiş OLan kodlamaların dışa vurumlarıdır. Bilinçaltı temizliği OLarak isimlendirilen bu çalışma ise negatif kodlama ve kayıtlarımızdan arınma anlamında bir ÖZ`e yani sıfır noktasına geri dönüş çalışmasıdır. Sıfır noktasına geri döndüğümüzde ise doğal OLarak hepsinden özgürleşiyor ve yeni bir yaşama başlayabiliyoruz.

Soru:


Peki ama insanların sorunları birbirinden çok farklı olduğu halde birebir aynı çalışma ile nasıl herkesin bilinçaltını negatif kodlamalardan arındırabiliyorsunuz ?

Cevap:


Yeryüzünde yaşayan tüm insanlar, yaşı, yaşadıkları veya dünyevi sıfatı ne OLursa OLsun aynı formda, aynı temizlik ve saflıkta Dünya ya gelmişlerdir. Yaşadıklarımız ise sonradan gerek kendimiz ve gerekse çevremizde otorite OLarak kabul ettiğimiz kişilerin bilinçli bilinçsiz telkinleri ile bilinçaltımıza depolanmış kodlarımızın yansımasıdır. Fakat başta da belirttiğim gibi hepimizin ilk AN`ı birebir aynıdır.

Basit bir örnekle açıklamak gerekirse, bir bardağı kolayla doldurduğunuzda ona sonsuza dek gözlerinizi hiç aynırmadan baksanız bile göreceğiniz tek şey koladır. Bunun sebebi içerde ne varsa dışarıdan onun görünecek veya dışarıya onun yansıyacak OLmasıdır. Eğer orada su görmek istiyorsak öncelikli yapmamız gereken bardağı boşaltmak ve temizlemektir. Ancak böylelikle su için yeni ve yeterli bir alana sahip OLabiliriz.

Soru:     

-Ne kadar süre dinlemem gerekiyor?

Yanıt:     

Çalışmanın uygulanışı 3 x 21 günlük periyodlar halinde OLup her periyodun arasında yedişer gecelik boşluklar bırakılmalıdır. Önerimiz mutlaka uyku halinde dinlenilmesi yönündedir. Her gece sabaha kadar tekrar edecek şekilde ayarladıktan sonra sizi rahatsız etmeyecek ses seviyesinde ( çok kısıkta OLabilir ) açık bırakarak uykuya dalıyor ve sabah uyandığınızda kendiniz kapatıyorsunuz. Böylece üst üste 21 gece devam ettikten sonra 7 gece boşluk veriyor ve diğer periyotlara geçiyoruz. Dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biride 21 in arada boşluk OLmaksızın art arda tamamlanmasıdır. 20. geceye kadar düzenli dinleyerek son gece bir aksaklıktan dolayı dinleyemesek dahi arada minimum 3 günlük bir boşluk bırakarak yeniden başlamak durumunda kalıyoruz.

Soru:     

-Bisüre sonra yine aynı sorunlarla karşılaşırmıyım?

Yanıt:     

Ömrünüzün bugününe kadar biriken negatif kayıtlar sebebi ile yaşadığınız sorunlardan bu uygulama sonrasında kurtulursunuz ve bir daha aynı sorunları yaşama ihtimaliniz şimdi ki durumunuza oranla %5-6 seviyesindedir ki hayata bakış açınız pozitife yöneleceği için bu gibi ender durumlar karşısında çok daha sağlıklı kararlar verebilecek dolayısıyla o sorundan sonsuza dek kurtulacaksınız.

Soru:       

- Edinmek üzere OLduğum bu telkinli mp3 ler sonrasında farklı herhangi uygulama ya da hizmet alma ihtiyacı duyacakmıyım.

Yanıt:     

Bu Sorunun cevabı tamamen sizde saklı fakat bir daha herhangi ruhsal rahatsızlık sebebiyle hizmet veya ürün alma ihtiyacınız kalmayacağınızı belirtmek isteriz. Uygulama sürecinin sonunda edinmek isteyeceğiniz ürün ( hizmetler ) kendi gelişiminiz adına alacağınız eğitim ve seminerler OLabilir. Anlaşılır bir örnekle ifade etmek gerekirse 3 periyodluk uygulama bitiminden itibaren yolunuzdaki tüm engeller kalkmış OLacağından artık engellerle uğraşmak yerine keyifle ilerlemenin tadını çıkaracaksınız.
 
Soru:     

Bilinçaltı temizliği konulu telkinli mp3 lerden edinmek istediğim taktirde benden istediğiniz kişisel bilgilerim hangileri OLacak ve neden ?

Yanıt:     

Bu mp3 leri edinmek istemeniz durumunda sizden isim soyisminiz, doğum yeri ve tarihiniz ile anne baba isimleriniz, ayrıca kargo için adres ve telefon numaralarınızı isteyeceğiz. Kargo adresiniz dışında aldığımız kişisel bilgilerinizi; okunması 250 dakikayı bulan telkin metinlerinin paragraf aralarında bırakılan boşluklarda " ben şu tarihte, şurada, şundan OLma, şundan doğma, şu kişiyim " kayıt ediyoruz. Böylelikle bilinçaltınızın odağı sabitlendiğinden OLumlu geri dönüşün süresi kısalırken yüzde katsayısıda çok daha yukarılara çekilmiş OLuyor.
 
Soru:     

İstenilen bu kişisel bilgilerimi vermeden yine aynı mp3 lere sahip OLabilirmiyim ?

Yanıt:     

Gün içinde yaptığımız 10 telefon görüşmesinden en az altısı internet üzerindeki farklı sitelerden kendi sorunlarına yönelik telkinli mp3 ler aldıkları halde herhangi değişim sağlayamadığını dile getiren arkadaşlarla yaptıklarımızdır. Bunun sebebi aldıkları çalışmanın amatörce hazırlanmış OLması değil; her ne kadar profesyonel OLsa da bilinçaltının odağını sabitleyememesidir. Bundan dolayı bu isteğinize OLumlu yanıt veremeyeceğimiz için üzgünüz.
 
Soru:     

Bu durumda benim aldığım telkinli mp3 leri başka bir arkadaşım dinlese de fayda sağlayamaz sanırım ?

Yanıt:     

Olumlu yönde etki edecektir fakat bir önceki sorunuza verdiğim cevaptaki gibi bu etki sizde % 80 ila 90 lara çıkarken arkadaşınızda % 5 - 6 dolaylarında kalır. Sebebi ise sizin bilinçaltınız telkinli mp3 lere odaklıyken arkadaşınız için aynı durumun geçerli OLmamasıdır.
 
Soru:     

Evliyim ve eşim ve küçük çocuğumla aynı odada yatıyorum. Mp3 leri sesi dışarı veren bir cihazla dinlesem onların duymasının bir sakıncası varmı ?

Yanıt:     

Kesinlikle hiçbir sakıncası yok. Tam aksine sizinle aynı ortamdaki kişilerde de  % 5 - 6 OLumlu değişimler gözlemleyebilirsiniz.
 
Soru:     

Bu telkinler sonrasında öğrenme zorluğum da ortadan kalkacak mı?

Yanıt:     

Kendinizde sıkıntı OLarak nitelediğiniz tüm durumların kaynağı bilinçaltınızda barınan negatif enerjiler OLduğu için öğrenme güçlüğü dahil OLmak üzere aklınıza gelen ya da gelmeyen fiziksel ya da ruhsal tüm sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

Soru:     

 Telkinler özellikle kulaklıkla mı dinlenmeli yoksa bilgisayarda da dinlenebilir mi?

Yanıt:     

Telkinlerin mutlaka kulaklıkla dinlenmesi gerekmiyor. Bilgisayar veya herhangi mp3 çalan cihaza aktarıp dilediğiniz gibi dinleme şansına sahipsiniz. Bunun yanında bizim önerimiz telefon vb yanınızda taşıyabileceğiniz mp3 çalara aktarmanızdır. Böylelikle ansızın ortaya çıkabilecek yatılı aile ziyareti gibi durulmarda da mp3 lerin yanınızda OLmasını sağlayabilirsiniz.

Soru:     

Uyku süresinin uzunluğu önemli mi, bir de iş ortamım biraz stresli gün içerisinde yaşadığım olumsuz olaylar bu periyodun olumsuz işlemesine sebep olur mu?

Yanıt:     

Uyku süresinin herhangi önemi yoktur. Önemli OLan mutlaka uyku halinde dinlenilmesidir. Söz gelimi salı gününü çarşambaya bağlayan gece boyu dışarıda uyumadığınızı ve gündüz saatlerinde uyuyacağınızı varsayalım. Bu durumda o gün içindeki uyku saatlerinizde telkinli mp3 leri dinlemeli ve gece uykusunda yine kaldığınız günden devam etmelisiniz.
 
Fakat gece uyurken açmayı unuttuğunuzda gün içinde de bir iki saat uyur ve o zamanlar da dinleyebilirmiyim derseniz, çalışmanın doğru uygulanabilmesi için buna OLur vermediğimizi de belirtmek isteriz.


Soru:     

Aklımdaki soruların bir çoğunu cevapladınız, peki bu telkinli mp3 çalışmasının fiyatını öğrenebilirmiyim?

Yanıt:     

Hizmetin karşılığı 190 TL OLarak belirlenmiştir.
 
Soru:     

Farklı sitelerde farklı konu başlıklarında ki çalışmaların 60 ila 80 TL arasında OLduğunu görmüştüm. Aradaki bu fark neden kaynaklanıyor ?

Yanıt:     

Önceki cevaplarımda da belirttiğim gibi ticari menfaat sağlamak amaçlı kurulan sitelerde bulunan çalışmaların süresi 30 ila 45 dakika aralığındadır. Edinmek üzere OLduğunuz çalışma ise toplam 250 dakikanın üzerinde 7 farklı mp3 ten OLuşuyor. Bu pencereden baktığınızda 30 dakikalık 8 adet mp3 ü 60 TL den aldığınızı düşünürsek sahip OLmak için ödeyeceğiniz tutar 480 TL dir, ayrıca tamamen otomatik sistemde kimse ile birebir iletişim kurmaksızın edineceğiniz bu çalışmaların etkisi daha önce de belirttiğim gibi % 5-6 dan yukarı çıkmayacaktır. Taktir her zaman OLduğu gibi yine sizlere ait.
 
Soru:     

7 Adet mp3 ten bahsettiniz; bu mp3 lerin konu başlıkları ve süreleri nelerdir ?

Yanıt:     

Mp3 lerin konu başlığı ve süreleri aşağıdaki gibidir. 

2 x 50 : 100 dakikalık negatif enerjilerden arınma konulu telkinler ile donatılan
60 dakikalık kalıcı mutluluk konulu telkinli mp3
30 dakikalık sonsuz sınırsız sağlık konulu telkinli mp3
30 dakikalık konsantrasyon ve başarı konulu telkinli mp3
22 dakikalık ikili ilişkilerde uyum, huzur, güven konulu telkinli mp3
10 dakikalık zenginlik bolluk bereket konulu telkinli mp3

Soru:     

Mp3 leri edinmek için yapmam gerekenleri söylermisiniz ?

Yanıt:     

You are not allowed to view links. Register or Login adresine isim soyisim, doğum yeri ve tarihiniz ile anne baba isimlerinizi ve bunun yanında kargo için adres telefon numaranızı göndermelisiniz. Mailiniz bize ulaştıktan sonra hizmet karşılığı OLarak belirlenen tutarı aktarabileceğiniz bir banka hesap numarası gönderiyoruz. Aktarımı gerçekleştirmenizi takip eden 24 saat içinde çalışmanız kayıt edilip 1 adet cd içerisinde size gönderiliyor.
 
 Soru:     
 
 Bu durumda ücreti yatırmamın ardından 2-3 gün sonra çalışmam elime ulaşmış OLur. Doğrumu anlamışım?
 
 Yanıt:     
 
 Bulunduğunuz il veya ilçeye göre kargo süreci 24 - 72 saat arasında değişiyor. Bazı küçük yerleşim birimlerine ise sadece haftanın belli günlerinde kargo dağıtımı yapıldığından mailleşmeler esnasında size en uygun kargo şirkerini belirleyerek en hızlı ulaşımı sağlıyoruz.
 
Soru:
     
 Uygulama sürecinde aklıma takılan herhangi soruda size nasıl ulaşabilirim.
 
Yanıt:     
 
 Dilerseniz mail yoluyla ulaşabilir veya 0530 788 53 73 numaralı telefondan rahatlıkla arayabilirsiniz.

Soru:     

Bu çalışmayı edinen arkadaşların neler yaşadıkları ile ilgili bilgi alabilirmiyim.

Yanıt:     

Bu sorunuzun cevabını aşağıdaki linkte kendi yorumlarından okuyabilirsiniz.

You are not allowed to view links. Register or Login
             


Linkback: http://kisiselgelisimveolumlamalar.com/bilincalti-telkin-cd-ve-mp3-ler-ile-ilgili-makaleler/bilincalti-temizligi-telkinli-mp3-leri-sikca-sorulan-sorular-t3603.0.html
Türkiyenin en yeni, en genç, en dinamik ve ennn büyük kişisel gelişim topluluğuyuz.

1.300.000 nüfuslu facebook sayfamızda yer almak sanada mutluluk verecek

Binlerce olumlama cümlesi seni bekliyor.

You are not allowed to view links. Register or Login  

Çevrimdışı kenzenjk

 • *
 • İleti: 2
 • İtibar : +0/-0
  • Mesajı Paylaş
Bilinçaltı temizliği telkinli mp3 leri Sıkça Sorulan Sorular
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2012, 12:16:37 »
Mp3 ler sadece uyku halindeyken mi dinlenmeli?

Çevrimdışı karamazov

 • *
 • İleti: 3
 • İtibar : +0/-0
  • Mesajı Paylaş
Merhabalar. Benim sormak istedigim soru;
Bu Ücretsiz telkin ile Sizin ozel hazırladgınız telkin arasında ne gibi bi fark var.
Yani bi varsayım olarak ornek verecek olursam, Ucretsiz indiirilen telkinlerin faydası gecici mi oluyor mesela.
Ya da bu telkinleri bire bir görüsüp mü almak gerekiyor.
Avni bey ve Mavis hanım. Forumları fazlasıyla takip edip bilgi sahibi oldum. Bende de bi kac eksiklik var bu ozel kitaplar falan ise yaramadı. Bununla ilgili eksiklerimi telefonla mı belirtmem gerekiyor Ozel hazırlanan telkinlere sahip olabilmem iicn ya da mail , mesaj ile belirtsem de olur mu ?
Bilgi verirseniz sevinirim..

Çevrimdışı matarya

 • *
 • İleti: 1
 • İtibar : +502/-0
  • Mesajı Paylaş
Bilinçaltı temizliği telkinli mp3 leri Sıkça Sorulan Sorular
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2012, 15:38:33 »
Avni Bey, ben de bu bilinçaltı mp3 lerden edinmek istiyorum ama ne telefon numaranızdan ne de e posta adresinizden cevap alabiliyorum. Günün belirli bir saatinde mi sizi aramamız gerekiyor acaba? Yardımcı olursanız sevinirim.

Çevrimdışı Jedit

 • *
 • İleti: 9
 • İtibar : +16/-0
  • Mesajı Paylaş
Bilinçaltı temizliği telkinli mp3 leri Sıkça Sorulan Sorular
« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2012, 15:48:30 »
Ayrıca kredine kartına taksitle oluyor mu :D


Paylaş delicious Paylaş digg Paylaş facebook Paylaş furl Paylaş linkedin Paylaş myspace Paylaş reddit Paylaş stumble Paylaş technorati Paylaş twitter

xx
Bilinçaltı Temizliği Konulu Telkinli Mp3 ler ile daha mutlu ve başarılı hayat

Başlatan AvniSevinc

1 Yanıt
8602 Gösterim
Son İleti 03 Mart 2013, 14:29:22
Gönderen: Oznur Cam
xx
Bilinçaltı Telkinli Cd ( Subliminal mp3 ) ler ile yenilenin

Başlatan AvniSevinc

5 Yanıt
9077 Gösterim
Son İleti 21 Eylül 2015, 13:13:14
Gönderen: leblebi
xx
Bilinçaltı Telkinli CD ( Telkin Cd ve mp3 ) ler ve kuantum yasaları !!!

Başlatan AvniSevinc

7 Yanıt
10102 Gösterim
Son İleti 17 Kasım 2013, 10:36:39
Gönderen: maviş sevinç
xx
Bilinçaltı Telkinli cd ( subliminal telkin mp3 ) Alırken dikkat edin !!!

Başlatan AvniSevinc

2 Yanıt
10617 Gösterim
Son İleti 03 Mart 2013, 14:37:14
Gönderen: Oznur Cam
xx
Telkin ve Bilinçaltı

Başlatan AvniSevinc

1 Yanıt
2088 Gösterim
Son İleti 01 Mart 2013, 17:34:55
Gönderen: Oznur Cam
 


Kullanıcıların aradığı sayfalar: